Türk İfşa

2015 yılından beri Türk ifşa paylaşımları yapan İfşalarla Yaşıyoruz sitesinin ücretsiz Türk ifşa paylaşımlarından yararlanın.

 • Part 2: Yaren Toka

  icraatlerine devam eden yaren toka’nın yeni ifşa içerikleri. ilk içeriklere gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. yeni içeriklerde fotoğraflardan oluşuyor gönderen kişi teamspeak üzerinden düşürmüş İçeriklere gitmek için buraya tıkla.

  Devamını Oku »
 • İrem Özel

  gönderen kişi teamspeak üzerinden düşürdüğünü belirtmiş. fotoğraflardan oluşuyor. İçeriklere gitmek için buraya tıkla.

  Devamını Oku »
 • 3 Güzel Türk Lezbiyen Video

  kitabı kapağına göre yargılamayın misali, öne çıkarılan görsele bakıp videolar hakkında bi fikir edinmeyin istedim türk lezbiyen sevenlerin hoşuna gidecek 3 video var. İçeriklere gitmek için buraya tıkla.

  Devamını Oku »
 • Dua Çatalbaş

  adı ayşe dua izmirde yaşıyor 18 yaşında fotoğraflardan oluşuyor İçeriklere gitmek için buraya tıkla.

  Devamını Oku »
 • Sibel

  gönderen kişi kadıköyde yaşadığı dışında bilgi vermemiş fotoğraflar ve 1 videodan oluşuyor. İçeriklere gitmek için buraya tıkla.

  Devamını Oku »
 • 1 Link 3 İçerik

  alttaki linkte 3 içerik var tek tekde atabilirdim de uğraştırmayayım sizi dedim.  tümü fotoğraflardan oluşuyor. – Eskişehirli Meltem Osmangazi Üni’de okuyor – Esişehirli Nisa Anadolu Üniversitesinde Okuyor – Mine Almanya’da yaşıyor İçeriklere gitmek için buraya tıkla.

  Devamını Oku »
 • Genç Kızın Deodorantı ve Farklı İlişkisi

  6 dakikalık bir video var. deodorant ile farklı bir münasebete girmiş olmayacak yerleri deniyor 🙂 kim bilir belki de iyi hissettiriyordur… neyse iyi seyirler. İçeriklere gitmek için buraya tıkla.

  Devamını Oku »
 • Berra

  gönderen takipçimizin yazdığı not: adi berra cok sikisken azgin bi hatundur sitede göremeyince ifsasini sasirdim. corbada bizimde tuzumuz olsun bilgisayarda bulursam videolarını aticam İçeriklere gitmek için buraya tıkla.

  Devamını Oku »
 • Mature Serap

  gönderen kişi kastamonu’da yaşadığını belirtmiş. türk ifşa fotoğraflardan oluşuyor. not: herkesin zevkleri farklı, içeriği açıp “ıy bu ne” amk gibi yorumlar yapmayın. her malın alıcısı oluyor sizin hoşunuza gitmeyen şeylere başkaları tapacak kadar sevebilir. İçeriklere gitmek için buraya tıkla.

  Devamını Oku »
 • Merve Hatun Türk İfşa Yeni İçerikler

  twitch’de lol ve diğer oyunların yayınlarını yapan merve hatun’un patreonda paylaştığı güncel içerikleri. 8 dakikalık bi video var ve inleme ses kaydı var. İçeriklere gitmek için buraya tıkla.

  Devamını Oku »
Başa dön tuşu