Soru Sor

Bu sayfa üzerinden kafanızdaki bazı sorulara cevap bulabilir, bize ulaşabileceğiniz adresleri öğrenebilirsiniz.

Bir İçeriğin Sitenizden Kaldırılmasını İstiyorum

Varsa öyle bir talebiniz önce tüm metni okuyun sonra mail atın ki yabancı düşmeyelim. Bu güne kadar bu sebepten dolayı gelen kimseyi mağdur etmedik, etmeyizde. Biz, diğer sözde ifşa siteleri gibi bu işi para için değil hobi olarak yapıyoruz bu yüzden içeriklerin kaldırılması için bize para veya maddi değeri olan şeyler teklif etmeyin, hoş sözle gelin.

Anlayışlı insanlarız, siz bize attığınız/atacağınız mailde:” kaldırmazsanız cart birimine şikayet edeceğim, curt birimine tutanak tuturacağım, zort karakoluna gidip şikayette bulunacağım” gibi şeyler yazarsanız, içeriği kaldırmayız ve daha fazla yayılması için elimizden gelen ne varsan yaparız. Düzgün rica edecekseniz yazın. Biz yurt dışında yaşayan insanlarız ve sizin Türkiyeden yapacağınız her hangi bi hamleden tırsmıyoruz. Açıkcası: ‘biz istemezsek de o içerikler sitemizden kaldırılamaz’. Zaten platformumuzda 18 yaş altı, gizli çekim veya taciz – tecavüz gibi içerikleri paylaşmıyoruz. “Paylaştığımız içeriklerin tümü, kişinin hür iradesi ile çekilmiş ve 2. bir kişi ile paylaşmış olduğu içeriklerdir.” Eğer içerikleri gönderdiğiniz 2. kişi bizimle paylaşmakta karar buluyorsa,  o kişi ilişkilerinizi halledin.

Bize içerik gönderen kişilerin bilgilerini maalesef size veremeyiz, öyle bi kayıt tuttuğumuz sistemimizde yok. Eğer siz, içerik sahibi kişi değilseniz, bir yakınınız için mail atıyorsanız: “1. dereceden yakını değilseniz içerikleri kesinlikle kaldırmıyoruz. MAİL ATMAYIN”

Mail adresimiz: [email protected]
Not: Gönderdiğiniz mailleri 3 gün içerisinde içerisinde cevaplıyoruz. İçerik sahibi veya 1. dereceden yakını değilseniz mail atmayın cevap vermeden siliyoruz.


Sizinle Nasıl İletişim Kurabilirim

Ne için iletişim kuracağınıza bağlı. Görüş/Öneri/İş Birliği ve benzeri şeyler için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.


Size Nasıl İfşa Gönderirim?

Skype kullanıyorsanız arthurmiller_11 kullanıcı adına içerikleri gönderebilirsiniz. Mail ile atmak isterseniz, [email protected] adresine içerikleri mail atabilirsiniz. Sizin bilgilerinizi tutmadığımız için bi başkasıyla paylaşılmaz.


Biliriz, Bildiririz, Bilinmeyiz.

İfşalarla Yaşıyoruz

Başa dön tuşu