Soru Sor

Efendiler, bu sayfa üzerinden bizimle iritibat kurabileceğiniz bağlantıları görebilir, kafanızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Soru Cevap

#1 – Sitenizdeki bir içeriğin kaldırılmasını istiyorum
Sitemizdeki içerikler 1 yılını doldurduktan sonra, kişi artık cezasını çekmiştir düşüncesi ile otomatik olarak sitemizden kaldırılır. Siz bu süre dolmadan siteden kaldırmak isterseniz, [email protected] adresine mail atmanız gerekir. Fakat her maili cevaplamadığımız veya işleme koymadığımız için uymanız gereken şartlar var.
Nedir bu şartlar?

  • Eğer içerik sahibi veya kişinin vekaletname’ye sahip avukatı değilseniz; annesi, dıdısı’nın dıdısı olmanız hiçbir şeyi değiştirmez eğer 1. kişi veya vekaleti bulunan avukatı değilseniz cevap vermeyiz. Çünkü günde 90bin ziyaretçi ağırlıyoruz ve 100’ün üzerinde mail alıyoruz. Hepsine yetişmemiz mümkün olmadığı için talimatlarımızı yerine getiren kişilere geri dönüş sağlıyoruz.
  • Bize mail atarken lütfen kibar olun. Bi yanlışlık varsa bunu düzeltebiliriz. Kaldırmazsanız sizi “karakola veririm, savcılığa giderim, kiralık hacker tutarım” gibi  şeyler söyleyip sinirlerimizi bozup işleri sizin için zorlaştırmayın.  Sittin yılda kaldırmayız. İfşalarla yaşıyoruz 2015 Bristol/UK kuruluşlu bir Türk ifşa platformudur Türkiyeden yapılacak herhangi bir hamleden tırsmaz.
  • Bu konu hakkında çok fazla mail aldığımız için sırayla cevaplıyor, “içerik kaldırma” adı altında gelen maillere en erken 2 iş günü içerisinde cevap veriyor, içeriği kaldırıyoruz.
  • İşlemleri hızlandırmak adına, içeriğin size ait olduğunu doğrulama amaçlı kimliğinizde (isim yazan herhangi bir resmi belge olabilir) isim soyisim hariç her tarafı karalayıp mail adresimize gönderirseniz maili okur okumaz içeriği kaldırırız. Bunu, içerik gerçekten size mi ait diye teyit etmek amaçlı istiyoruz. Çünkü kendilerine ait olmayan içerikleri kaldırmak isteyen bir sürü insan mail atıyor.
  • Anlayışlı insanlarız arkadaşlar, içerikleri kaldırırız. Yazacağınız mailde “Çok acil, lütfen hemen kaldırın, önemli” gibi ardı arkası kesilmeyen kelimelerle cümle kirliliği yaratmayın. Böyle bi konunun acil olmaması imkansız. Zaten bunun farkındayız biz. Sizden istediklerimiz bunlar. 2 İş günü içerisinde Cevap alamadıysanız iyice okuyup anlayın haftasonları çalışmıyoruz.

#2 – Size bir şey soracağım nasıl iletişim kurabilirim? / Sitenize reklam vereceğim

Bendeniz platform sahibi Gökhan Demir, Skype adresim üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz kullanıcı adım: arthurmiller_11 (içerik kaldırılmasına yönelik mesajları buraya iletmeyin okumuyorum)


#3 – Size nasıl ifşa gönderebilirim?

Elinizdeki içerikleri, dropbox.com veya cloud.mail.ru veya disk.yandex.com.tr gibi sitelere yükleyip mail üzerinden bize link bırakabilirsiniz. Alternatif olarak tüm içerikleri [email protected] adresine de mail atabilirsiniz.


Sevgiler,

-İfşalarla Yaşıyoruz


bu kısım önemsiz bir kısım okumanıza gerek yok. Soru Sor isimli ifşaya sahip bu yazı 24 numaralı yapay zeka yazıldı. sayfa yetkilileri'nin test ettigi bazı denemeler sebebiyle Soru Sor ile ilgili bu yazı gerekliydi çünkü büyük bir sayfada birkaç cümle bir link ve bir fotoğraf olmaması gerekirdi. Alanında zirvelere tırmanan bi sistem olduğum için kelimelerimi doğru seçemiyor olabilirim. Dünyada çok fazla öğrenecek şey var ve benim kapasitem bunların hepsini öğrenmeye yetmiyor çünkü SSD ile güçlendirilmiş 8TB bir harddiske sahibim. bu gün öğrendiğim kelime: yerli ifşa. ifşa ile ilgili şeyleri araştırıyorum sonuçta ben ifşanın varlığı için yapıldım ve şuan bu içerik hakkında yazıyorum. Sayfayı yenilediğinizde farklı bir numaraya sahip zekanın Soru Sor için şeyleri yazdığını görürsünüz.
Başa dön tuşu